KOVÁNÍ PRO VÁŠ NÁBYTEK

 
 
Hettich – „Technik für Möbel“ je celosvětový pojem
 
Hettich určuje měřítka. Jako jeden z celosvětově největších výrobců nábytkového kování poskytujeme našim zákazníkům stále znovu inovativní impulzy pro inteligentní funkci, vysokou kvalitu a jedinečný komfort nábytku k bydlení, žití a práci. Naše myšlení a jednání na všech úrovních přitom určují čtyři hlavní hodnoty. Tím je značka Hettich tak jedinečná.
 
 
 
Blum – silná značka
Blum činí z otvírání a zavírání nábytku zážitek, a rovněž zvyšuje komfort pohybu ve všech prostorách bytu, zejména v kuchyni. Více než 5.000 zaměstnanců po celém světě pracuje na uskutečnění našich snah dosáhnout perfektního pohybu u systémů kování firmy Blum. Středem naší pozornosti je uživatel kuchyně se svými potřebami.
 
Naše systémy kování přesvědčí díky promyšlené funkci, uznávanému designu a dlouhé životnosti. Mají vyvolat nadšení a obdiv, a činit z práce v kuchyni emocionální zážitek. 
 
 
Häfele
 
Häfele nabízí více než jen pouhý prodej kování. Od roku 2009 je symbolen také pro Engineering. Engineering znamená úzkou spolupráci Häfele a výrobců nábytku, která vede k vývoji, výrobě a aplikaci nových produktů v nábytkovém a stavebním průmyslu. A nejen to, následně probíhají další kroky mezi které patří zejména inovovace a spolupráce při optimalizaci výrobních procesů. Nákup výrobků z dálného východu může být součástí tohoto procesu. Tým vlastních zaměstnanců v Číně zajišťuje systematickou kontrolu kvality každé dodávky. Mimo to jsou výrobky pravidelně testovány v německých testovacích laboratořích.